Sunlord MWSA1265S-8R2MT
General Purpose Inductor, 8.2uH, 20%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 5350
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet34ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
FIXED IND 8.2UH 14 MOHM SMD
8.2uH ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS
20% 14m¦¸ 8.2¦ÌH SMD,13.5X12.6MM