Sumida CR75-6R8MC
Fixed Ind 6.8UH 2.7A 36.4 Mohm
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ21年前
DigiKey
説明
FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD
±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS