Sumida CDRH74-220MC
Fixed Ind 22UH 1.23A 110 Mohm
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
DigiKey
Datasheet4ページ24年前
サプライチェーン
Introduction Date2007-04-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 10 months ago)
LTB Date2012-10-15
LTD Date2012-10-15
説明
FIXED IND 22UH 1.23A 110 MOHM