STMicroelectronics STPTIC-82F1M6
Variable Capacitor, 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.38pF Min, 9.02pF Max, Surface Mount
IHS
Datasheet13ページ13年前
Newchip Electronics Limited
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Cap Tunable Integrated Capacitor 8.2pF 10% Solder Ball SMD 85°C T/R