Steward LI0805H151R-00
Ferrite 800MA 150 Ohm 0805 SMD
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ24年前
Datasheet0ページ0年前
DigiKey
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE 800MA 150 OHM 0805 SMD
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 0.8A, 2 Pin(s)