Steward HZ0603B102R-00
Ferrite 200MA 1000 Ohm 0603 SMD
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet0ページ0年前
DigiKey
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 0.2A, 2 Pin(s)