Steward HI2220P601R-00
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 4A, 2 Pin(s)
Obsolete
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet0ページ0年前
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
FERRITE 4A 600 OHM 2220 SMD