Steward CM4545Z131B-00
Choke Common Mode 130 Ohms Pcb
Obsolete
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ23年前
DigiKey
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2006-09-26
説明
CHOKE COMMON MODE 130 OHMS PCB
Data Line Filter, 4 Function(s), 75V, 10A, 8 Pin(s)