Steward CM2722R201R-00
Choke Array Com Mode 200 Ohm SMD
Obsolete
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet0ページ0年前
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)