Star Micronics SAC-30C-45-L70
Dynamic Speaker, 33.8MM, 45 Ohm, 200MW
見積依頼を送信
見積もり依頼 (RFQ)
このリクエストは、指定されたサプライヤーに送信されます。
(*は必須フィールドです)
見積依頼
サプライヤー *
連絡先情報
説明
STARA SAC-30C-45-L70
DYNAMIC SPEAKER, 33.8MM, 45OHM, 200mW; Transducer Function:Speaker; External Diameter:33.8mm; Sound Level SPL:92dB; Impedance:45ohm; Power Rating RMS:200mW; External Depth:7mm; Outer Diameter:33.8mm; Terminal Type:Wire Leads