Stackpole Electronics SV600K23B
Varistor 600VAC Through Hole Radial Leaded Bulk
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Stackpole Electronics
Datasheet5ページ6年前
説明
MOV, 600V (Vrms), 10%, 23mm