Stackpole Electronics CSNL2512FT10L0
Res Metal Foil 2512 0.01 Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
IHS
Datasheet6ページ3年前
Stackpole Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.49%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
TE Connectivity1879378-1
Res Metal Strip 2512 10m Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Molded SMD T/R
Yageo GroupPE2512FKE070R01L
1W Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 10mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupPE2512FKE7W0R01L
Res Metal Film 2512 0.01 Ohm 1% 2W ±50ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityTLR3A20DR01FTDG
Res Metal Strip 2512 10m Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Molded SMD T/R
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2512 9mOhm 1% Emboss T/R
TE ConnectivityTLM3AER01FTE
Res Current Sense Metal Foil 2512 0.01 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
説明
Res Metal Film 2512 10m Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Molded SMD Plastic T/R
Fixed Resistor, 3W, 0.01ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CSNL 0.250Lx0.125W 6.35mmx3.18mm 10mOhm ±50ppm/C ±1%
RES SHUNT, 2512, 0.01 ohm, 1%, 3W