SMC KQ2T12-16A
SMC Pneumatics Fitting; Tee; 12mm Tube OD; 16mm OD; White; Brass Body
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet0ページ0年前
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+47.10%
説明
Push-Fit Tee Fitting, Push-to-Connect x Push-to-Connect x Push-to-Connect, 12 x 16mm Tube OD
KQ2 PNEUMATIC TEE TUBE-TO-TUBE ADAPTER, PUSH IN 12 MM