SiTime SIT8008AI-22-33S-50.000000G
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD T/R
NRND
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetSIT8008AI-22-33S-50.000000G0250
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet16ページ13年前
SiTime Direct
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
関連部品
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 5-Pin SOT-23 SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator,3.3V, -20C-70C, 25 ppm 4 VDFN 3.2x2.5x0.9mm TUBE RoHS Compliant: Yes
Oscillator MEMS 50MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
説明
PROGRAMMABLE, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 50MHZ, ST, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 50MHz Nom
1 to 110 MHz, Low Power Oscillator
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS