SiTime SIT5356AECFN-30N0-26.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 26MHz Nom
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet41ページ3年前
Datasheet41ページ5年前
SiTime Direct
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ