SiTime SIT5356AE-FQ-25VT-40.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 40MHz Nom
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet41ページ3年前
Datasheet41ページ5年前
SiTime Direct
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 40.0000MHZ