SiTime SIT5356AE-FP-33VT-25.000000
LVCMOS Output Clock Oscillator, 25MHz Nom
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet41ページ3年前
Datasheet41ページ5年前
SiTime Direct
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC VCTCXO 25.0000MHZ