SiTime SIT5022AI-2CE-33N-250.000000X
High Performance Differential TCXO 250MHz 3.3V 5ppm 6-Pin Surface Mount T/R
IHS
Datasheet13ページ13年前
SiTime Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
+78.46%
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 250MHz Nom
MEMS OSC TCXO 250.0000MHZ LVDS