SiTime SIT5021AI-2DE-33VM100.000000X
High Performance Differential TCXO 100MHz 3.3V 5ppm 6-Pin Surface Mount T/R
IHS
Datasheet13ページ13年前
SiTime Direct
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.62%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
LVDS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
MEMS OSC VCTCXO 100.0000MHZ LVDS