SiTime SIT3808AI-C2-18NE-20.000000
1 MHz to 80 MHz High Performance MEMS VCXO
IHS
Datasheet15ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2022-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
20 MHz Voltage-Controlled Oscillators
MEMS OSC VCXO 20.0000MHZ LVCMOS