SiTime SIT3372AI-4B9-30NE160.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
データシート & ドキュメント
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
HCSL Output Clock Oscillator, 160MHz Nom
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL