SiTime SIT3372AC-4B2-33NX75.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Production
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
説明
HCSL Output Clock Oscillator, 75MHz Nom
MEMS OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL