SiTime SIT1602AI-12-33E-48.000000G
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Datasheet16ページ11年前
Newark
SiTime Direct
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-03-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin PQFN SMD T/R
SINGLE-CHIP, ONE-OUTPUT CLOCK GENERATOR, -40 TO 85C, SOT23, 25PPM, DEFAULT DR STR, 3.3V, 48MHZ, OE, SMD
MEMS Oscillator,3.3V, -20C-70C, 25 ppm 4 VDFN 3.2x2.5x0.9mm TUBE RoHS Compliant: Yes
Oscillator MEMS 50MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin SMD T/R
説明
STANDARD FREQUENCY, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.3V, 48MHZ, OE, SMD, NRND
LVCMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
MEMS OSCILLATOR, 48MHZ, SMD, 2.5MM X 2MM; Frequency Nom: 48MHz; Oscillator Case: SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: SiT1602 Series; Oscillator Output Compatibility: LVCMOS / HCMOS; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)