Silicon Lab 510FBA74M2500BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Production
見積依頼を送信
見積もり依頼 (RFQ)
このリクエストは、指定されたサプライヤーに送信されます。
(*は必須フィールドです)
見積依頼
サプライヤー *
連絡先情報
データシート & ドキュメント
Silicon Lab
Datasheet31ページ7年前
IHS
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusFULL PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Silicon Lab511FBA74M2500AAG
SMD Crystal Oscillator 74.25MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab511FBA74M2500BAG
Silicon Lab511FBA000149AAG
SMD Crystal Oscillator 74.17582MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
説明
Compliant Surface Mount 3.2004 mm 1.27 mm 5.0038 mm 50.008559 mg 74.25 MHz SMD/SMT
Standard,3.2 x 5 mm,25ppm,50ppm,LVDS,2.5V,74.25MHz
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD