Silicon Lab 501JCA100M000BAF
SMD Crystal Oscillator 100MHz 3.3V 15pF 4-Pin DFN Cut Tape
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ10年前
Arrow.cn
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2013-11-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2015-12-31
LTD Date2016-06-30
関連部品
Silicon Lab501ACA100M000CAF
SMD Crystal Oscillator 100MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin DFN Cut Tape
Silicon Lab501ACA100M000BAF
MEMS Oscillator, CMEMSr, Si50x Series, 100 MHz, 20 ppm, 3.3 V, SMD, 5mm x 3.2mm, CMOS
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS OSC, LVCMOS, 100MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
Oscillator MEMS 100MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
説明
LVCMOS Output Clock Oscillator, 0.032MHz Min, 100MHz Max, 100MHz Nom, CMOS
SILICON LABS 501JCA100M000BAF MEMS Oscillator, CMEMS, Si50x Series, 100 MHz, 20 ppm, 3.3 V, SMD, 5mm x 3.2mm, CMOS
OSC, 100MHZ, ±20PPM, 3.3V, SMD
OSC, 100MHZ, +/-20PPM, 3.3V, SMD; Frequency Nom: 100MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 20ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si50x Series; Oscillator Output Compatibility: CMOS; Operat