Bel Fuse WRSC-7R2K-32
General Purpose Inductor, 7.2uH, 10%, 1 Element
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.55%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Wireless Charging Coils 7.2uH / 0.8A (Circ)
WIRELESS CHARGE COIL 7.2UH 0.80A