Bel Fuse SCRH104R-100
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 4.36A 0.035Ohm DCR T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ14年前
Datasheet2ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+10.74%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Ind Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 4.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 4.5A 0.025Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 3.5A 0.03Ohm DCR 3131 T/R
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 10uH 30% 1MHz Ferrite 0.015A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Metal Alloy 0.68A 0.689Ohm DCR 1008 T/R
説明
FIXED IND 10UH 4.36A 35 MOHM SMD
Power Inductors - SMD Inductor SMD 10uH 4.40A 35mohms100KHz
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, SMD, 4141
SCRH104R Nonstandard 0.413Lx0.406W 10.50mmx10.30mm 10muH
100KHz 4.4A 4.36A 10¦ÌH 35m¦¸ ¡À30% , 10.5mm*10.3mm*4mm