Siemens 3SU11500AB101BA0
Pushbutton, black, unlit , mounting Ø 22.3 mm, IP20/IP66/IP67/IP69/IP69K, 3SU1150-0AB10-1BA0
Production
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ11年前
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+54.82%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
Siemens 3SU11500AB101BA0 SIRIUS ACT pushbutton black round metal 22mm
Pushbutton, 22 mm, round, metal, shiny, black, pushbutton, flat
Pb Switch, Spst-No, 10A, 500V, Screw; Switch Operation:Momentary; Contact Configuration:Spst-No; Contact Voltage Ac Nom:500V; Contact Voltage Dc Nom:500V; Contact Current Max:10A; Switch Terminals:Screw; Product Range:Sirius Act 3Su Rohs Compliant: Yes |Siemens 3SU1150-0AB10-1BA0