Sensata PM6760D60RPH
Solid State Relays - Industrial Mount Ssr Relay, 3-Phase, Panel Mount, 600Vac/60A, 4-32Vdc In,
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet11ページ6年前
Datasheet11ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
AC Active 3PST-NO (3Form A) Chassis Mount Solid State Relay 4V~32VDC 60A