Sensata GNR25DCZ
Relay; Solid State; 3PST-NO; Ctrl 24VDC; 25A; 600VAC; DIN Rail; Zero; GNR 90MM Series
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ5年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-40.00%