Sensata DR6760D75P
Relay Solid State 3-Phase; DIN Rail Mount; 600VAC; 4-32VDC In; Zero Cross; 75A
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet9ページ6年前
Datasheet9ページ6年前
3か月間の傾向:
+127%
説明
Solid State Relay Z-Vers. 3x600V 75A DIN
Sensata / Crydom , DR67, DIN , 75 A, 600 V