Sensata DR2260A20V
SP Solid State Relay Screw DIN Rail, Zero Cross MOSFET, 20 A, 280 V ac/dc
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ6年前
Sager Electronics
element14 APAC
Master Electronics
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.26%
関連部品
Relay Solid State 7mA 32 Volt DC Input 20 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Relay SSR 132V AC-IN 20A 264V AC-OUT 4-Pin