Sensata /Crydom M5010015V
Module, power, diode, 100A, 480VAC, External Suppressor, M50 Diode Series
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ14年前
Datasheet4ページ16年前
Datasheet4ページ18年前
TME
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.92%
説明
Silicon Controlled Rectifier, 100mA I(T), 1200V V(RRM), 2 Element
Discrete Semiconductor Modules 100A 1200V SCR CC MODULE POWER
SCR BRIDGE HALF-CONTROLLED COMMON CATHODE WITH BUILT-IN DIODE 6 UL RECOGNIZED SCR Module 500V/us 150mA 3V 125C