Sensata /Crydom DR2260A30U
Sp Solid State Relay Screw Din Rail, Zero Cross Mosfet, 30 A, 280 V Ac/dc
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ6年前
Datasheet6ページ7年前
Electro Sonic
element14 APAC
Farnell
Newark
サプライチェーン
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2016-03-10
関連部品
Sensata /CrydomDR2260D30U
SP SOLID STATE RELAY SCREW DIN RAIL, ZERO CROSS MOSFET, 30 A, 32 V DC
SensataCKRD2430P
Relay;SSR;Zero-Switching;Cur-Rtg 30A;Ctrl-V 4-32DC;Vol-Rtg 24-280AC;Box Clamp
Schneider ElectricSSR230DIN-AC22
SPST-NO SSR Screw DIN Rail Panel Mount,Zero Crossing SCR, 30 A, 280 V ac
Sensata /CrydomCKRD2430
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 DC RoHS Compliant Solid State Relay 80C 4.5V 81.3mm 0.015A
Schneider ElectricSSR630DIN-AC22
Trigger Output SSR
Schneider Electric6225AXXSZS-DC3
Solid State Relay Industrial Mount 6000 SSR SCR SPST-NO 25A
説明
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 RoHS Compliant Solid State Relay
Relay SSR 10mA 280V AC/DC-IN 30A 600V AC-OUT
Solid State Relays - Industrial Mount 30A 90-280VAC/DC 600VAC .5-3HP kW
DR22 Series 48 to 600 VAC 30 A DIN Rail Mount Solid State Relay
SSR, 48-600VAC, 30A, DIN RAIL; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:30A; Operating Voltage Max:600VAC; Relay Mounting:DIN Rail; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Voltage Turn On; Operating Voltage Min:48VAC; Control RoHS Compliant: Yes