Sensata /Crydom CXE480D5R
Ssr Relay, Pcb Mount Sip, 660Vac/5A, 15-32Vdc, In |Sensata/crydom CXE480D5R
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ5年前
Farnell
Sensata /Crydom
Electro Sonic
Master Electronics
関連部品
SensataCX480D5
Solid state relay, 4-15 VDC, zero voltage switching, 48-660 VAC, 5 A, PCB mounting, CX480D5
Sensata /CrydomCX480D5R
Relay SSR 15mA 15V DC-IN 5A 660V AC-OUT 4-Pin SIP
Sensata /CrydomMCX480D5
Ic, normally-Open Pc-Mount Solid-State Relay,1-Channel, sip |Sensata/crydom MCX480D5
LittelfuseCPC1998J
Relay SSR 50mA 1.4V DC-IN 50A 800V AC-OUT 4-Pin i4-PAC Tube
説明
Relay SSR 15mA 32V DC-IN 5A 660V AC-OUT 4-Pin SIP
SPST SOLID STATE RELAY THROUGH HOLE PCB MOUNT, RANDOM SCR, 5 A, 32 V DC
SIP SSR - Ratings to 5A @ 280 VAC - SCR output for heavy industrial loads - AC or DC control - Zero-crossing (resistive loads) or random-fire (inductive loads) output
SSR PCB SIP 660VAC/5A, 15-32VDC,RN; Contact Configuration:SPST-NO; Load Current:5A; Switching Mode:Random Turn On; Relay Terminals:Through Hole; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Control Voltage Type:DC; Input Voltage:15V DC to 32V DC; Load Voltage Range:48V AC to 660V AC; Output Type:SCR