Schneider Electric 781XAXM4L-12D
Relay; E-Mech; Power; SPDT; Cur-Rtg 20A; Ctrl-V 12DC; Vol-Rtg 120, 277/28AC/DC
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Onlinecomponents.com781XAXM4L-12D44110Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ11年前
Newark
Future Electronics
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Relay, E-Mech, Gen Purp, Spdt, 15A, Ctrl-V 12Dc, Vol-Rtg 250/125Ac/Dc, 8 Pin
Electromechanical Relay SPDT 15A 12VDC 160Ohm Flange Mount
Electromechanical Relay SPDT 15A 12VDC 160Ohm Through Hole
PanasonicHL1-H-DC12V
Power Relay 12VDC 15A SPDT(27.2x20.8x41.75)mm Socket
PanasonicHL1-HTM-DC12V
Power Relay 12VDC 15A SPDT (43mm 20.6mm 41.75mm) Top Mount
説明
Electromechanical Relay, SPDT, 13.2VDC (Coil), 20A (Contact), 28VDC (Contact), Random, AC/DC Output
POWER RELAY, SPDT, 12VDC, 15A, PLUG IN
MAGNECRAFT 781XAXM4L-12D Plug In Relay, 5 Pins, Square, 12VDC. More details: Plug In Relay, 5 Pins, Square Base Type, Contact Rating 10A @ 277VAC, 12VDC Coil Volts, SPDT Contact Form, Socket 1EGP6, Contact Material Silver Alloy, LED and Mechanical Flag Status Indicator, Lockable Push To Test, Features Removable ID Tag, Standards UL Listed, CSA Certified, CE Marked