TE Connectivity FN7510-10-M3
Cap Feed Through 0.0022uF 1000VDC/300VAC 20% Screw Terminal 100C
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ0年前
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
EMI Feedthrough Filters 10A TERMINAL 0.5Nm FEED-THROUGH FILTERS
CAPACITOR;CAP 2200 PF;TOL 20%;CUR-RTG 10 ACFEEDTHROUGH;M3 TERMINAL
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
Feed Through Filter 300VAC, 10A,