TE Connectivity FN3258H-75-34
Filter 1-STAGE Emc/rfi 3-PHASE 520/300VAC 75A Panel Mount FN3258 Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet5ページ0年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+75.00%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Power Line Filters 75A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-3 PHASE SYS
3 Phase Slim Line Filter 520Vac, 75A, Stb Terminal 34 Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3258H-75-34
FN3258H-75-34, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RFI Filters for Regeneration Units
FILTER 3PH CHASSIS 75AMP AWG 2
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 75A, 0.033A; Current Rating: 75A; Voltage Rating: 520VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Terminal Block; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 33mA; Product Range: -; SVHC:
FN3258H-75-34 Current Rating: 75 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Ultra-Compact Emc/rfi Filter For Motor Drive Application | 75 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3258H-75-34 | Internal Number: 810782-SF | FN3258H-75-34 Current Rating: 75 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 520 VAC 3-Phase Filters & Ultra-Compact Emc/rfi Filter For Motor Drive Application | 75 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3258H-75-34 | Schaffner