TE Connectivity FN2080B-10-06
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Quick Connect Flange Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ0年前
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 10A, 2-Stage Lf, Faston,
Power Line Filters 10A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER, FAST-ON,MEDICAL
Single Phase Filt 2-Stage FN2080 10A Med
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
FN2080B-10-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS