TE Connectivity FN2070A-10-06
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Solder Lug Flange Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Power Line Filters 10A SAFETY FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER FAST-ON LOW LEAKAGE
SINGLE PHASE CHASSIS MOUN TER 250VAC 10A 2-STAGE
FN2070A-10-06, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 110V/250VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 10A, 250Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2070A-10-06