TE Connectivity FN2030B-12-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
TME
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Line Filter; Filter Type:RFI; Current Rating:12A; Voltage Rating:250V; Capacitance X:1µF; Current Rating:12A; Inductance:4mH; Leaded Process Compatible:Yes; Mounting Type:Chasis; No. of Phases:Single; Operating Temp. Max:100°C ;RoHS Compliant: Yes
FN2030B-12-06 Current Rating: 12 A Input Termination Type: FASTON Output Termination Type: FASTON Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 0 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 0 mA High Performance Single Phase Filters Fn2030 & General Purpose Ac/dc Emc/rfi Filter With High Attenuation Performance | 12 A FASTON 0 mA | Part Number: FN2030B-12-06 | Internal Number: 802507-SF | FN2030B-12-06 Current Rating: 12 A Input Termination Type: FASTON Output Termination Type: FASTON Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 0 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 0 mA High Performance Single Phase Filters Fn2030 & General Purpose Ac/dc Emc/rfi Filter With High Attenuation Performance | 12 A FASTON 0 mA | Part# FN2030B-12-06 | Schaffner