TE Connectivity FN2020-60-24
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 60A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
説明
AC/DC EMI FILTER 1-PH CHASSIS 60A M6 SCREW FN 2020 SERIES
Single Phase EMI Filter, 250V, 50Hz
FN2020-60-24, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
Power Line Filters FN2020-60/24
LINE FILTER 250VAC 60A CHASS MNT
Emi Power Line Filter, 60A, 870Ua; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:60A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Stud; Filter Output Terminals:Stud Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-60-24