TE Connectivity FN2020-10-07
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Wire Lead Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ0年前
Electro Sonic
Factory Futures
TME
Sager Electronics
サプライチェーン
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
Single Phase Chassis Mount Ap Filter 250Vac, 10A, Wire Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2020-10-07
Power Line Filters GENERAL EMI 10A FILTER 1-PHASE
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 10 A FILTER INSUL. WIRE
FN2020-10-07, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Single Phase Chassis Mount AP Fil
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT