Samtec ZW-50-17-T-S-331-126
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 8.41 mm, 50 Contacts, Solder, 1 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Electro Sonic
JRH Electronics
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Conn Board Stacker HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk