Samtec ZW-36-12-L-S-710-160
Stacking Board Connector, ZW Series, 36 Contacts, Header, 2.54 mm, Through Hole, 1 Rows
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Sager Electronics
JRH Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder RA Side Entry Thru-Hole KK Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 36 Contacts, Through Hole, TSW Series
KK 254 Breakaway Header 90° with Friction Lock 36 Circuits 0.38um Gold Selective Plating
Amphenol Communications Solutions77311-118-36LF
Conn Unshrouded Header HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Bulk
KK 254 Breakaway Header Vertical 36 Circuits 0.76um Gold Selective Plating Mating Pin 8.13mm
Amphenol Communications Solutions77311-818-36LF
77311 Series 36 Position 1 Row 2.54 mm Through Hole Header Connector
説明
Conn Board Stacker HDR 36 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bulk