Samtec ZW-25-09-T-S-485-080
Conn Board Stacker HDR 25 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ14年前
関連部品
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 25 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 8.13mm
KK 254 Breakaway Header, Vertical, 25 Circuits, Tin (Sn) Plating, Mating Pin Length 6.09mm
Pin Header, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TSW Series
Conn Unshrouded Header HDR 25 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Bag
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, TMM Series
Pin Header, Vertical, Board-to-Board, 2.54 mm, 1 Rows, 25 Contacts, Through Hole, HTSW Series
説明