Samtec ZW-05-10-T-D-625-080
Board Stackers & Spacers, Pin Header, 15.88 mm, 10 Contacts, Solder, 2 Rows, 2.54 mm, ZW Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Samtec
Datasheet1ページ7年前
Technical Drawing1ページ8年前
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
説明
Board to Board & Mezzanine Connectors Flexible Board Stacking Header, 0.100 Pitch
Conn Board Stacker HDR 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole