Samtec ZSTMM-105-10-G-D-608
Headers & Wire Housings 2.00 mm Shrouded Variable Stack Height Terminal Strip, Cable Mate
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet1ページ8年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
関連部品
2.00MM PITCH, MILLI-GRID PCB HEADER, DUAL ROW, VERTICAL, SURFACE MOUNT, SHROUDED, 10 CIRCUITS
Pin Header, Board-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole, STMM Series
Pin Header, Wire-to-Board, 2 mm, 2 Rows, 10 Contacts, Through Hole Straight, STMM
Conn Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST SMD Tube
Connector, Header, 10Pos, 2Row, 2Mm Rohs Compliant: Yes |Harwin M22-2020505
Conn Unshrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole Bulk/Loose
説明
Conn Elevated Shrouded Header HDR 10 POS 2mm Solder ST Thru-Hole
SHROUDED ELEV. HEADER 2MM (.079"")