Samtec ZSS-125-06-S-D-1020
Conn Elevated Shrouded Header HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ9年前
関連部品
TE Connectivity1-5103309-0
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 50 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tube
TE Connectivity1-5103308-0
Header, Through Hole; Shrouded; Vertical; Copper Alloy; Thermoplastic; 50; 1 A
AMP-Latch RoHS Compliant COMMERCIAL UL Connector Header UL94V-0 -65C~105C 1A 1000VAC V
LOW PROFILE FOUR WALL BOX HEADER, SMT VERTICAL,VERTICAL AND RT ANGLE THRU HOLE
2.54mm Pitch C-Grid Breakaway Header Dual Row Vertical High Temperature 50 Circuits 0.38
説明