Samtec ZSS-108-09-T-D-1000
Conn Elevated Shrouded Header HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole
価格と在庫
データシート & ドキュメント
関連部品
Pin Header, Signal, 2.54 mm, 2 Rows, 16 Contacts, Through Hole Right Angle, C-Grid III 90130
Stac64 Right-Angle Header Assembly, 16 Circuits, Polarization C, Brown, Tray
TE Connectivity1-746610-4
IDC Connector, Board In Connector, 2.54 mm, 2 Row, 16 Contacts, Cable Mount, Through Hole Mount
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole C-Grid® Frame
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM / Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
TSW - Samtec 2.54mm Right Angle Through Hole Header 2.29mm Solder Tail (08) - Fast Stock(mc)
説明